Durata de livrare: 3-5 zile
Set de mobilier pentru dormitor, realizat din PAL melaminat, cu design contemporan si combinatie de wenge mesteacan.
Produsul se livreaza neasamblat, in pachete (7 colete), impreuna cu schita de montaj si feroneria necesara. Pretul include doar mobilierul, elementele de decor nu sunt incluse.
Caracteristici generale set
| Caracteristica | Detalii |
|---|---|
| Tip produs | Set mobilier dormitor |
| Recomandat pentru | Dormitor |
| Stil | Contemporan |
| Culoare | Wenge/Mesteacan |
| Stare asamblare | Neasamblat |
| Numar corpuri mobilier/set | 4 |
| Continut set | Dulap, Soldat, Vitrina, Pat |
Materiale
| Caracteristica | Detalii |
|---|---|
| Material corp | PAL melaminat Wenge |
| Material front | PAL melaminat Mesteacan |
| Tip fronturi | PAL |
| Finisaj | PAL melaminat 16 mm |
| Esenta lemn | Mesteacan |
Dimensiuni corpuri
| Caracteristica | Dimensiuni |
|---|---|
| Dulap | 77 x 51 x 200 cm |
| Soldat | 40 x 51 x 200 cm |
| Vitrina | 147 x 32 x 63 / 82 cm |
| Pat | 145 x 205 x 32 / 80 cm |
Detalii functionale
| Caracteristica | Detalii |
|---|---|
| Bara haine | Inclusa (L = 76 cm) |
| Sertare | 5 sertare (inclusiv 1 sertar la pat) |
| Elemente metalice | Bara cromata |
| Compatibilitate pat | Pentru saltea 140 x 200 cm (salteaua nu este inclusa) |
Detalii pe componente
| Caracteristica | Detalii |
|---|---|
| Dulap | 1 bucata, cu bara pentru haine |
| Soldat | 1 bucata, cu rafturi |
| Vitrina | 1 bucata |
| Pat | 1 bucata |
Produsul se livreaza in pachete (7 colete), cu schita de montaj si feroneria necesara pentru asamblare !