Durata de livrare: 3-5 zile
Set mobilier dormitor realizat din PAL melaminat K001, cu design modern și elemente decorative din sticlă.
| Corp | Dimensiune (L x A x Î) |
|---|---|
| Dulap | 200 x 60 x 200 cm |
| Pat (saltea 160 x 200) | 164 x 206 x 35 / 90 cm |
| Noptieră (2 buc.) | 40 x 34 x 49 cm |
| Comodă | 120 x 44 x 82 cm |
Compatibilitate saltea: 160 x 200 cm
| Componentă | Specificație |
|---|---|
| Corp | PAL melaminat K001 |
| Front | PAL melaminat K001 |
| Material | PAL melaminat |
| Finisaj | PAL melaminat |
| Culoare | K001 |
| Element | Detaliu |
|---|---|
| Aplici decorative | Sticlă (pat, comodă, dulap) |
| Fronturi | PAL |
| Piciorușe pat | Plastic, H = 10 mm |
| Caracteristică | Detaliu |
|---|---|
| Tip produs | Set |
| Recomandat pentru | Dormitor |
| Stil | Modern |
| Număr corpuri mobilier/set | 5 |
| Număr dulapuri | 1 |
| Număr uși | 4 |
| Număr sertare | 6 |
| Stare | Neasamblat |
Pozele sunt reale.
Produsul se livrează în pachete, cu schiță de montaj și feroneria necesară pentru asamblare.