Durata de livrare: Livrare gratuita in 3-5 zile lucratoare.
Set de mobilier pentru dormitor, realizat din PAL melaminat și MDF înfoliat, cu design modern și compartimentare practică.
Dimensiuni
| Caracteristică | Dimensiune |
|---|---|
| Dulap 3 uși | 150 x 50 x 202 cm |
| Pat 2 persoane | 164 x 204 x 90 cm |
| Noptieră | 50 x 41 x 37 cm |
| Comodă | 120 x 41 x 100 cm |
Componente
| Componentă | Specificație |
|---|---|
| Corp | PAL melaminat Stejar |
| Fronturi | MDF înfoliat Cappuccino |
Dimensiuni corpuri
| Componentă | Detaliu |
|---|---|
| Dulap | Rafturi + bară haine |
| Pat | Compatibil saltea 160 x 200 cm |
| Noptiere | 2 bucăți |
| Comodă | 1 bucată |
Produsul se livrează în pachete, însoțit de schiță de montaj și feroneria necesară pentru asamblare.
Caracteristici generale
| Caracteristică | Detaliu |
|---|---|
| Tip produs | Set |
| Recomandat pentru | Dormitor |
| Material | MDF înfoliat / PAL melaminat |
| Număr uși | 6 |
| Număr sertare | 7 |
| Oglindă | Da |
| Stare asamblare | Neasamblat |
Caracteristici
| Caracteristică | Detaliu |
|---|---|
| Oglindă | Pe ușa din mijloc a dulapului |
| Dulap | Bară haine și polițe |
| Fronturi | MDF |