Durata de livrare: 3-5 zile
Set de mobilier pentru dormitor, realizat din PAL melaminat Wenge + Mesteacan, cu design contemporan si compartimentare practica.
Produsul se livreaza neasamblat, in pachete, impreuna cu schita de montaj si feroneria necesara. Pretul include doar mobilierul, elementele de decor nu sunt incluse.
Caracteristici generale set
| Caracteristica | Detalii |
|---|---|
| Tip produs | Set mobilier dormitor |
| Recomandat pentru | Dormitor |
| Stil | Contemporan |
| Culoare | Wenge + Mesteacan |
| Stare asamblare | Neasamblat |
| Numar corpuri mobilier/set | 4 |
| Continut set | Soldat cu bara haine, Soldat cu rafturi, 2 x Vitrina, Pat |
Materiale
| Caracteristica | Detalii |
|---|---|
| Material corp | PAL melaminat Wenge |
| Material front | PAL melaminat Wenge + Mesteacan |
| Tip fronturi | PAL melaminat 16 mm |
| Finisaj | Melaminat |
| Esenta lemn | Mesteacan |
Dimensiuni corpuri
| Caracteristica | Dimensiuni |
|---|---|
| Soldat cu bara haine | 40 x 51 x 200 cm |
| Soldat cu rafturi | 40 x 51 x 200 cm |
| Vitrina stanga | 117 x 30 x 63 / 82 cm |
| Vitrina dreapta | 207 x 30 x 63 / 82 cm |
| Pat | 145 x 205 x 32 / 80 cm |
Detalii functionale
| Caracteristica | Detalii |
|---|---|
| Bara haine | Inclusa (L = 36 cm) |
| Sertare | 5 sertare (4 la dulapuri + 1 la pat) |
| Sertar pat | Prevazut cu role |
| Elemente metalice | Bara cromata |
| Compatibilitate pat | Pentru saltea 140 x 200 cm (salteaua nu este inclusa) |
| Montaj | Nu se poate monta in oglinda |
Detalii pe componente
| Caracteristica | Detalii |
|---|---|
| Soldat cu bara haine | 1 bucata |
| Soldat cu rafturi | 1 bucata |
| Vitrina | 2 bucati |
| Pat | 1 bucata |
Produsul se livreaza in pachete, cu schita de montaj si feroneria necesara pentru asamblare !