Durata de livrare: 3-5 zile
Comodă modernă realizată din PAL melaminat, în combinație elegantă Sonoma + Truffe, potrivită pentru living sau dormitor.
CARACTERISTICI GENERALE
| Caracteristică | Detalii |
|---|---|
| Tip produs | Comodă |
| Utilizat pentru | Living, Dormitor |
| Stil | Modern |
| Finisaj | Laminat |
| Culoare | Sonoma + Truffe |
| Stare asamblare | Neasamblat |
MATERIAL
| Componentă | Material |
|---|---|
| Corp | PAL melaminat Truffe |
| Front | PAL melaminat Sonoma + Truffe |
| Tip fronturi | PAL melaminat |
DIMENSIUNI
| Caracteristică | Dimensiune |
|---|---|
| Lungime | 120 cm |
| Lățime | 45 cm |
| Înălțime | 95 cm |
| Greutate | 52 kg |
Produsul se livrează în pachet, cu schiță de montaj și feroneria necesară pentru asamblare.