Durata de livrare: Livrare gratuita in 3-5 zile lucratoare.
MATERIAL
| Componentă | Material |
|---|---|
| Corp | PAL melaminat Antracit |
| Front | MDF Lucios Antracit |
DIMENSIUNI CORPURI
(Lungime x Adâncime x Înălțime)
| Corp | Dimensiuni |
|---|---|
| Dulap cu rafturi și bară haine | 180 x 53 x 220 cm |
| Comodă | 120 x 40 x 77 cm |
| Pat 2 persoane | 168 x 216 x 120 cm (înălțime tăblie mare) |
| Noptieră (2 buc.) | 50 x 40 x 47 cm |
INFORMAȚII PAT
| Caracteristică | Detalii |
|---|---|
| Dimensiune saltea compatibilă | 160 x 200 cm |
| Saltea inclusă | Nu |
CARACTERISTICI
| Caracteristică | Detalii |
|---|---|
| Glisiere | Pe bilă |
| Dulap | Prevăzut cu bară pentru haine |