Durata de livrare: Livrare gratuita in 3-5 zile lucratoare.
CARACTERISTICI GENERALE
| Caracteristică | Detalii |
|---|---|
| Tip produs | Set mobilier dormitor |
| Recomandat pentru | Dormitor |
| Stil | Modern |
| Material | MDF + PAL melaminat |
| Culoare | Antracit |
| Finisaj | Lucios |
| Număr corpuri/set | 5 |
| Număr dulapuri | 1 |
| Număr uși | 3 |
| Număr sertare | 10 |
| Stare asamblare | Neasamblat |
MATERIAL
| Componentă | Material |
|---|---|
| Corp | PAL melaminat Antracit |
| Front | MDF Lucios Antracit |
DIMENSIUNI CORPURI
(Lungime x Adâncime x Înălțime)
| Corp | Dimensiuni |
|---|---|
| Dulap cu rafturi și bară haine | 150 x 53 x 220 cm |
| Comodă | 120 x 40 x 77 cm |
| Pat 2 persoane | 168 x 216 x 120 cm (înălțime tăblie mare) |
| Noptieră (2 buc.) | 50 x 40 x 47 cm |
INFORMAȚII PAT
| Caracteristică | Detalii |
|---|---|
| Dimensiune saltea compatibilă | 160 x 200 cm |
| Saltea inclusă | Nu |
CARACTERISTICI SUPLIMENTARE
| Caracteristică | Detalii |
|---|---|
| Glisiere | Pe bilă |
| Dulap | Prevăzut cu bară pentru haine |
⚠️ ATENȚIE
Prețul include doar mobilierul.
Elementele de decor nu sunt incluse (au rol de prezentare).
Produsul se livrează în pachete, cu schiță de montaj și feroneria necesară pentru asamblare.