Durata de livrare: Livrare gratuita in 3-5 zile lucratoare.
Comodă pentru dormitor, realizată din PAL melaminat și MDF, cu design modern și spații de depozitare bine compartimentate. Potrivită pentru organizarea eficientă a obiectelor personale.
Nuanțe
| Componentă | Specificație |
|---|---|
| Corp | PAL melaminat Alb |
| Front | MDF Alb Lucios |
Dimensiuni
| Caracteristică | Dimensiune |
|---|---|
| Lungime | 135 cm |
| Adâncime | 32 cm |
| Înălțime | 72 cm |
Caracteristici generale
| Caracteristică | Detaliu |
|---|---|
| Recomandat pentru | Dormitor |
| Material | MDF + PAL melaminat |
| Culoare | Alb |
| Număr sertare | 3 |
| Lungime totală | 120 – 150 cm |
| Stare | Neasamblat |
Produsul se livrează în pachet, cu schița de montaj și feroneria necesară pentru asamblare.
Ioana Pavel,
Comoda este frumoasa, de buna calitate si corespunde pe deplin descrierii si pozelor. Se potrivește perfect cu camera, așa cum ne-am imaginat
RaspundeA fost util acest review?