Durata de livrare: Livrare gratuita in 3-5 zile lucratoare.
Comodă pentru dormitor, realizată din PAL melaminat și MDF, cu design modern și capacitate mare de depozitare. Potrivită pentru organizarea eficientă a hainelor și accesoriilor.
Nuanțe
| Componentă | Specificație |
|---|---|
| Corp | PAL melaminat Alb |
| Front | MDF Alb Lucios |
Dimensiuni
| Caracteristică | Dimensiune |
|---|---|
| Lungime | 120 cm |
| Adâncime | 40 cm |
| Înălțime | 97 cm |
Caracteristici generale
| Caracteristică | Detaliu |
|---|---|
| Tip produs | Simplu |
| Recomandat pentru | Dormitor |
| Material | MDF + PAL melaminat |
| Culoare | Alb |
| Număr sertare | 8 |
| Lungime totală | 120 – 150 cm |
Produsul se livrează în pachet, cu schița de montaj și feroneria necesară pentru asamblare.
Silvia Lungu,
Produs excelent! Exact ca în poze, foarte ușor de montat!
RaspundeA fost util acest review?