Durata de livrare: 3-5 zile
Set mobila bucatarie, realizat din PAL melaminat 16 mm, in combinatie Alb si Stejar k003, cu design modern si compartimentare practica.
Dimensiuni generale
| Caracteristica | Dimensiune |
|---|---|
| Lungime | 180 cm |
| Adancime | 60 cm |
| Inaltime | 200 cm |
| Grosime material | 1.6 cm |
Dimensiuni corpuri
| Corp | Dimensiune (L x A x H) |
|---|---|
| Corp inferior 60 cuptor (1 buc) | 60 x 49 x 85 cm |
| Corp inferior 40 cu 1 usa si 1 sertar (1 buc) | 40 x 49 x 85 cm |
| Masca chiuveta 80 cu 2 usi (1 buc) | 80 x 49 x 85 cm |
| Corp superior 60 cu 1 usa (1 buc) | 60 x 30 x 60 cm |
| Corp superior 40 cu 1 usa (1 buc) | 40 x 30 x 60 cm |
| Corp superior 80 cu 2 usi geam (1 buc) | 80 x 30 x 60 cm |
Blat
| Caracteristica | Dimensiune |
|---|---|
| Dimensiuni blat | 180 x 60 cm |
| Grosime blat | 2.8 cm |
Chiuveta este doar pentru prezentare si nu este inclusa.
Material si culoare
| Componenta | Specificatie |
|---|---|
| CS - Corp/Front | PAL melaminat Alb |
| CI - Corp/Front | PAL melaminat Stejar k003 |
| Finisaj | PAL melaminat 16 mm |
| Culoare | Stejar k003 + Alb |
Caracteristici generale
| Caracteristica | Detalii |
|---|---|
| Tip produs | Set mobila bucatarie |
| Utilizat pentru | Bucatarie |
| Stil | Modern |
| Numar corpuri mobilier/set | 6 |
| Numar usi | 7 |
| Numar sertare | 2 |
| Stare asamblare | Neasamblat |
Informatii livrare
Produsul se livreaza in pachete, cu schita de montaj si feroneria necesara pentru asamblare.