Durata de livrare: 3-5 zile
Set mobilier living, realizat din PAL și MDF, cu design modern și compartimentare practică pentru depozitare și expunere.
Dimensiuni
| Caracteristică | Dimensiune |
|---|---|
| Dulap cu bară haine | 80 x 50 x 230 cm |
| Dulap cu rafturi | 80 x 50 x 230 cm |
| Comodă TV | 180 x 50 x 45 cm |
| Vitrină | 180 x 34 x 185 cm |
| Spațiu TV | 100 x 85 cm |
Caracteristici
| Caracteristică | Detaliu |
|---|---|
| Material corp | PAL Sonoma |
| Material fronturi | MDF Cappuccino fibrat / sticlă |
| Fronturi | MDF cu folie 3D |
| Bară haine | Da |
| Polițe | Sticlă |
Produsul se livrează în pachete, cu schiță de montaj și feroneria necesară pentru asamblare.
ELENA,
Comanda a ajuns repede, fără defecte.
RaspundeA fost util acest review?