Durata de livrare: 3-5 zile
Comoda Luca pentru dormitor, realizata integral din PAL melaminat Stejar K002, practica si usor de integrat in decor.
Dimensiuni
| Caracteristica | Dimensiune |
|---|---|
| Lungime | 120 cm |
| Adancime | 44 cm |
| Inaltime | 82 cm |
Componente si specificatii
| Componenta | Specificatie |
|---|---|
| Sertare | 4 |
| Usi | 2 |
| Aplici | Sticla |
| Corp | PAL melaminat Stejar K002 |
| Front | PAL melaminat Stejar K002 |
Produsele se livreaza demontate, ambalate in pachete, impreuna cu schita de montaj si feroneria necesara pentru asamblare.
Oprea Florentina,
Am comandat si sunt foarte multumita
RaspundeA fost util acest review?