Durata de livrare: 3-5 zile
Set mobilier dormitor, realizat din PAL melaminat, cu design contemporan și compartimentare practică, potrivit pentru dormitor.
Dimensiuni
| Caracteristică | Dimensiune |
|---|---|
| Lungime | 287 cm |
| Adâncime | 51 cm |
| Înălțime | 200 cm |
| Grosime material | 1.6 cm |
Componență
| Componentă | Specificație |
|---|---|
| Material | PAL melaminat 16 mm |
| Tip fronturi | PAL |
| Finisaj | Melaminat |
| Culoare | Wenge / Mesteacăn |
| Bară haine | Cromată |
| Sertare | 4 |
| Rafturi | 11 |
Corpuri
| Corp | Dimensiuni (L x A x Î) | Cantitate |
|---|---|---|
| Soldat cu bară haine (stânga) | 40 x 51 x 200 cm | 1 buc. |
| Soldat cu rafturi (dreapta) | 40 x 51 x 200 cm | 1 buc. |
| Vitrină | 207 x 32 x 63/82 cm | 1 buc. |
Caracteristici generale
| Caracteristică | Detaliu |
|---|---|
| Tip produs | Set mobilă dormitor |
| Utilizat pentru | Dormitor |
| Stil | Contemporan |
| Număr corpuri mobilier/set | 3 |
| Număr dulapuri | 2 |
| Număr uși | 4 |
| Număr sertare | 4 |
| Stare asamblare | Neasamblat |
Produsul se livrează în pachet (5 colete), împreună cu schița de montaj și feroneria necesară pentru asamblare.
Patul nu este inclus.
Anghel A,
Mobilier modern și foarte practic!
RaspundeA fost util acest review?