Durata de livrare: 3-5 zile
Set corp inferior si superior realizat din Pal melaminat, in nuanta Alb cu fronturi Pietra Bianco, potrivit pentru amenajari moderne, cu detalii decorative si finisaje atent lucrate.
Dimensiuni
| Caracteristica | Dimensiune |
|---|---|
| Corp inferior | 91 x 60 x 85 cm |
| Corp superior | 90 x 33 x 112 cm |
| Inaltime totala | 197 cm |
| Latime | 91 cm |
| Adancime | 60 cm |
| Greutate | 74 kg |
Componente
| Componenta | Specificatie |
|---|---|
| Corp | Pal melaminat Alb |
| Fronturi | Pal melaminat Pietra Bianco |
| Material | Pal melaminat 16 mm |
| Finisaj | Laminat |
| Picioare | H = 30 mm |
Caracteristici
| Element | Detalii |
|---|---|
| Blat termorezistent | Da |
| Usi | 4 buc. |
| Sertare | 2 buc. |
| Rafturi | 4 buc. |
| Tip usi | Cu balamale |
| Frezare | Tip „Soft” |
| Geam decorativ | Transparent cu ornament auriu (corp superior) |
| Cant ABS | Da |
Produsul se livreaza in 4 colete, cu schita de montaj si feroneria necesara pentru asamblare.
Caracteristici generale
| Caracteristica | Detalii |
|---|---|
| Tip produs | Dulap |
| Utilizat pentru | Hol |
| Stil | Contemporan |
| Culoare | Alb / Pietra Bianco |
| Stare asamblare | Neasamblat |
| Continut pachet | 1 x Dulap |