Corp inferior pentru bucatarie realizat din Pal melaminat Stejar aur K003, cu design clasic si blat termorezistent inclus.
Dimensiuni
| Caracteristica | Dimensiune |
|---|---|
| Lungime | 80 cm |
| Adancime | 60 cm |
| Inaltime | 85 cm |
| Grosime material | 1.6 cm |
| Dimensiuni blat | 80 x 60 cm |
| Grosime blat | 2.8 cm |
Componente
| Componenta | Specificatie |
|---|---|
| Corp | Pal melaminat Stejar aur K003 |
| Fronturi | Pal melaminat Stejar aur K003 |
| Finisaj | Melaminat |
Compartimentare
| Element | Detalii |
|---|---|
| Usi | 2 buc |
| Blat termorezistent | Da |
Produsul se livreaza in 1 colet, cu schita de montaj si feroneria necesara pentru asamblare.
Caracteristici generale
| Caracteristica | Detalii |
|---|---|
| Tip produs | Corp inferior |
| Utilizat pentru | Bucatarie |
| Stil | Clasic |
| Numar corpuri mobilier/set | 1 |
| Numar dulapuri | 1 |
| Numar usi | 2 |
| Stare asamblare | Neasamblat |
| Finisaj | Melaminat |