Durata de livrare: Livrare gratuita in 3-5 zile lucratoare.
Set mobilier bucătărie realizat din PAL melaminat și MDF infoliat, cu design clasic.
| Caracteristică | Detalii |
|---|---|
| Tip produs | Set |
| Recomandat pentru | Bucătărie |
| Material | PAL melaminat |
| Culoare | Calvados |
| Număr uși | 5 |
| Tip uși | Cu balamale |
| Dimensiune dulap | 100 x 60 x 200 cm |
| Stare asamblare | Neasamblat |
| Componentă | Material |
|---|---|
| Corp | PAL melaminat Mesteacăn |
| Front | MDF Infoliat Mesteacăn |
(Lungime x Adâncime x Înălțime)
| Corp | Dimensiuni |
|---|---|
| Corp inferior | 100 x 60 x 82 cm |
| Corp superior | 100 x 30.5 x 110 cm |
| Caracteristică | Detalii |
|---|---|
| Blat | Termorezistent |
| Uși | MDF |
Produsul se livrează în pachet, cu schiță de montaj și feroneria necesară pentru asamblare.