Durata de livrare: 3-5 zile
Corp inferior Vio 40 1S 1U, realizat din PAL melaminat cu finisaj Stejar Wotan, cu design clasic și compartimentare practică, ideal pentru mobilierul de bucătărie.
Material
| Componentă | Specificație |
|---|---|
| Corp | PAL melaminat Stejar Wotan |
| Front | PAL melaminat Stejar Wotan |
| Blat | Termorezistent |
Dimensiuni
| Caracteristică | Dimensiune |
|---|---|
| Lungime | 40 cm |
| Adâncime | 60 cm |
| Înălțime | 85 cm |
| Grosime PAL | 1.6 cm |
| Dimensiuni blat | 40 × 60 cm |
| Grosime blat | 2.8 cm |
Caracteristici
| Caracteristică | Detaliu |
|---|---|
| Număr uși | 1 |
| Număr sertare | 1 |
| Tip corp | Inferior |
| Utilizare | Bucătărie |
Produsul se livrează în pachet (1 colet), cu schița de montaj și feroneria necesară pentru asamblare.
Dana Daniela,
Am cumpărat acest corp inferior și sunt foarte mulțumită de design.
RaspundeA fost util acest review?