Durata de livrare: 3-5 zile
Cuier pentru hol, cu design contemporan, prevazut cu agatatori duble, oglinda, sertare si rafturi pentru depozitare.
Dimensiuni
| Caracteristica | Dimensiune |
|---|---|
| Inaltime | 200 cm |
| Lungime | 100 cm |
| Latime | 34 cm |
| Grosime placa | 1.6 cm |
| Greutate | 67 kg |
Componente si specificatii
| Componenta | Specificatie |
|---|---|
| Usi | Frezate si cantuite Soft |
| Agatatori | 4 duble |
| Oglinda | Da |
| Sertare | 2 |
| Rafturi | 6 |
Detalii material
| Caracteristica | Detalii |
|---|---|
| Material | PAL melaminat 16 mm |
Produsele se livreaza demontate, ambalate in pachete (2 colete), impreuna cu schita de montaj si feroneria necesara pentru asamblare.
popa costel,
Per total un produs bun pentru prețul plătit. Materialul din PAL melaminat e ok, dar e important să ai grijă când manevrezi părțile mari la montaj.
RaspundeA fost util acest review?