Comoda moderna, potrivita pentru living sau dormitor, realizata din PAL melaminat in combinatie Wenge + Mesteacan.
Dimensiuni
| Caracteristica | Dimensiune |
|---|---|
| Lungime | 120 cm |
| Adancime | 45 cm |
| Inaltime | 95 cm |
| Greutate | 52 kg |
Caracteristici generale
| Caracteristica | Detalii |
|---|---|
| Tip produs | Comoda |
| Utilizat pentru | Living / Dormitor |
| Stil | Modern |
| Finisaj | Laminat |
| Culoare | Wenge + Mesteacan |
| Stare asamblare | Neasamblat |
Detalii material
| Caracteristica | Detalii |
|---|---|
| Tip fronturi | PAL melaminat 16mm |
| Material | PAL melaminat 16mm |
Informatii livrare
Produsul se livreaza in pachet, cu schita de montaj si feroneria necesara pentru asamblare.