Durata de livrare: 3-5 zile
Comodă TV realizată din PAL melaminat Cireș, cu design modern și funcțional, ideală pentru dormitor sau living.
CARACTERISTICI GENERALE
| Caracteristică | Detalii |
|---|---|
| Tip produs | Comodă TV |
| Utilizat pentru | Dormitor |
| Stil | Modern |
| Număr uși | 2 |
| Finisaj | Melaminat |
| Culoare | Cireș |
| Stare asamblare | Neasamblat |
| Conținut pachet | 1 x Comodă |
MATERIAL
| Componentă | Detalii |
|---|---|
| Material | PAL melaminat 16 mm |
| Tip fronturi | PAL melaminat 16 mm |
| Grosime | 16 mm |
DIMENSIUNI
| Caracteristică | Dimensiune |
|---|---|
| Lungime | 92 cm |
| Lățime | 45 cm |
| Înălțime | 82 cm |
| Greutate | 26 kg |
CARACTERISTICI SUPLIMENTARE
| Caracteristică | Detalii |
|---|---|
| Uși | 2 uși cu cant ABS |
| Accesorii | Bară cromată inox |
| Mobilitate | Prevăzută cu roți |
Produsul se livrează în pachet, cu schiță de montaj și feroneria necesară pentru asamblare.