Durata de livrare: Livrare gratuita in 3-5 zile lucratoare.
Set de mobilier pentru bucătărie, realizat din PAL melaminat și MDF infoliat, cu design contemporan și compartimentare eficientă pentru organizarea spațiului.
Dimensiuni
| Caracteristică | Dimensiune |
|---|---|
| Lungime | 303 cm |
| Adâncime | 32 / 60 cm |
| Înălțime | 223 cm (cu coroană) |
Componente
| Componentă | Dimensiune | Cantitate |
|---|---|---|
| Soldat | 60 × 48 × 218 cm | 1 buc |
| Mască chiuvetă | 60 × 48 × 86 cm | 1 buc |
| Inferior 60 cu 1 ușă | 60 × 48 × 86 cm | 2 buc |
| Inferior 60 sertare | 60 × 48 × 86 cm | 1 buc |
| Superior 60 cu ușă geam | 60 × 30 × 72 cm | 1 buc |
| Superior 60 cu ușă | 60 × 30 × 72 cm | 1 buc |
| Superior hotă | 60 × 30 × 68 cm | 1 buc |
Blat
| Element | Dimensiune | Cantitate |
|---|---|---|
| Blat | 242 × 60 cm | 1 buc |
Material
| Componentă | Specificație |
|---|---|
| Corp | PAL melaminat Alb |
| Fronturi | MDF infoliat Lemn Alb |
| Culoare | Crem |
Caracteristici generale
| Caracteristică | Detalii |
|---|---|
| Tip produs | Set |
| Recomandat pentru | Bucătărie |
| Stil | Contemporan |
| Număr uși | 9 |
| Număr sertare | 3 |
| Dimensiune bucătărie | 303 × 60 × 223 cm |
| Tip blat | Întreg |
Detalii importante
| Caracteristică | Detaliu |
|---|---|
| Chiuvetă și decor | Nu sunt incluse |
Produsul se livrează în pachete, cu schița de montaj și feroneria necesară pentru asamblare.
MIRA P,
Îmi place mult combinația dintre MDF și PAL, oferă un aspect premium față de alte modele din aceeași gamă
RaspundeA fost util acest review?